Image default
Забава

Најавено продолжение на филмот „Venom“

Variety  потврди дека продукцијата на  „Sony Pictures“ го најави вториот дел од приказната, Venom, со речиси истиот тим.

Крајот на Venom ја остави вратата широко отворена за продолжение,а изгледаше и дека навестува поврзување со Spider-Man: Into the Spider-Verse или појавување на некој херој од Марвел.

 

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Блејк Шелтон верува дека Гвен Стефани му е судена

Емилија Бунтеска Нацоска

Актерот Хафтор Јулис Бјорнсонт од серијата „Game of thrones“ се ожени

Трајче Гогов

Пет магични градчиња во Европа кои ќе ве освојат со својата убавина