Image default
Забава

„Ѓаволот носи Прада“ не е инспириран од Ана Винтур

Иако долго време фановите на филмот „Ѓаволот носи Прада“, беа убедени дека ликот на Миранда Присли кој го глуми Мерил Стрип, е инспириран од Ана Винтур, уредничката на модната библија „Вог“, атерката Емили Блант, сега вели дека таа приказна не е точна. Повеќе на темава, прочитајте ОВДЕ.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Мерилин Менсон колабираше за време на концерт во Хјустон

Трајче Гогов

Со боите на виножитото насликани портрети од миленици (ВИДЕО)

Габриела Додевска

Најдобри трикови за полесно откажување од цигарите