Image default
Забава

Никол Шерцингер со впечатлив моден избор

Згодната Никол Шерцингер го привлече вниманието на фото-објективите на папараците со самото свое појавување, но уште повеќе со нејзиниот впечатлив моден избор. За што се одлучи овојпат, видете ОВДЕ.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Сите оптимисти имаат нешто заедничко

Филмска препорака: „Сите знаат“ е филм кој мора да го погледнете оваа зима (ВИДЕО)

Габриела Додевска

Лимонот е второ име за здравје – како помага и колку долго може да се користи

Трајче Гогов