Image default
Забава

Никол Кидман го покажа рамниот стомак

Никол Кидман е една од оние светски познати актерки за кои годините се само бројка. Како изгледа таа на 51 година во костим за капење, погледнете ОВДЕ.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Дејвид Бекам праќа љубов на Интернационалниот ден на жените

Коби Брајант ќе стане татко по четврти пат

Зошто треба да ги вклучите маслинките во вашата исхрана