Image default
Забава

Маргот Роби: #MeToo го смени Холивуд на подобро

Актерката Маргот Роби вели дека движењето #MeToo го смени Холивуд на подобро. Повеќе на оваа тема прочитајте ОВДЕ.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

8 знаци дека сте зависни од кафе

Габриела Додевска

Во духот на празниците: Лекција за благодарност

Емилија Бунтеска Нацоска

Ѕвезди кои ги прекинаа шпекулациите околу естетските интервенции

Емилија Бунтеска Нацоска