Image default
Забава

Зејн Малик и Џиџи Хадид повторно се разделија

Се шушка дека Зејн Малик и Џиџи Хадид повторно се разделени. Повеќе на оваа тема, прочитајте ОВДЕ.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

„The Notebook“ доаѓа на Бродвеј

Дерил Хана и Нил Јанг тајно се венчаа

Трајче Гогов

Лек против кашлица: Магичен сируп од само 2 состојки од вашата кујна

Трајче Гогов