Image default
Забава

Викторија Бекам добива модни совети од ќерката

Можеби за многумина Виторија Бекам е асоцијација за некој кој знае да даде одличен моден совет, но во случајов, таа вели дека добива модни совети од нејзината ќерка Харпер, која инаку има само седум години. Повеќе за ова, дознајте ОВДЕ.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Домашен шампон против опаѓање на косата

Трајче Гогов

Дали вашиот партнер е „Господин совршен“ ?!

Габриела Додевска

Дневен хороскоп 22.2.2019