Image default
Забава

„The Notebook“ доаѓа на Бродвеј

Популарниот филм „The Notebook“, работен според хит новелата на Николас Спарк, ќе добие музичка верзија, која ќе биде претставена на сцената на култниот Бродвеј. Повеќе на оваа тема, прочитајте ОВДЕ.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Аријана Гранде најпопуларна на Инстаграм: Има 146 милиони следбеници

Габриела Додевска

Д-р Дру: Аријана Гранде да се „држи подалеку” од Пит Дејвидсон

Трајче Гогов

Шегите околу религијата во Саудиска Арабија ќе се казнуваат

Трајче Гогов