ММС

Објавено на: 02/10/21 2:43 PM

Скандал во утринска емисија во Србија: Водителот мавтал со пиштол кон екраните, гледачите шокирани

Миломир Мариќ, водител во утринска програма ги шокираше гледачите покрај малите екрани кога на среде програма почнал да мавта со пиштол.

Иако на почетокот делувало дека се работи за вистински пиштол, сепак тој бил реплика на истиот.

Мариќ цело време држејќи го пиштолот копија, во студиото мавтал со него, а неговата колешка неколку пати во емисијата напоменала дека се работи за лажно оружје.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.