Image default
Вести Македонија

Радовишанец пронајден мртов во неговиот дом

Утринава во полицијата било пријавено дека бил пронајден починат маж во неговиот дом во Радовиш.

Од СВР Струмица ја потврдија веста и информираат дека според досегашните сознанија не станува збор за убиство.

Засега не се соопштува идентитетот на починатиот.

Полицијата во присуство на јавен обвинител врши увид на местото.

 

Превземено од: Макфакс

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Грчки ферибот се вратил во пристаниште откако на него избувнал пожар

Трајче Гогов

Обвинувања и кривични пријави за проневерени средства во Сојузот на тутунските здруженија на Македонија

Трајче Гогов

Австрија „му препорача” на Ирачанец да го одржува бракот по Скајп

Трајче Гогов