Image default
Спорт Фудбал

Погба има нова фризура, ама не може да ја покаже

Францускиот репрезентативец Пол Погба ги навикна навивачите на Манчестер Јунајтед да има нов фризура пред секој натпревар.

Така е и за дербито со Ливерпул, само Мурињо го зезна и го остави на клупа и сега никој не може да му ја види. Остана да се пофали само на социјалните мрежи.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Тешко одат преговорите меѓу Атлетико и ПСЖ околу трансферот на Филипе Луис

Вања Мицевска

Разбојници го нападнале и ограбиле Пелегрини

ФА започна истрага против играч од Кристал Палас поради нацистички поздрав

Трајче Гогов