Image default
Вести Македонија

Жена нападната од куче скитник

На 04.12.2018 година во 12.00 часот во Полициската станица
Центар, Н.Д.(64) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 07.00
часот на булеварот „Партизански Одреди“ била касната од куче-
скитник во пределот на левата нога.

Поврзани вести

Македонска Каменица денот го посвети на лицата со посебни потреби

Вања Мицевска

Делови од Аеродром, Центар, Карпош и Горно Соње утре без струја

Градежниците апелираат: Поинтензивни капитални инвестиции за промена на лошата статистика

Вања Мицевска