fbpx
Image default
Вести Македонија

Жена нападната од куче скитник

На 04.12.2018 година во 12.00 часот во Полициската станица
Центар, Н.Д.(64) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 07.00
часот на булеварот „Партизански Одреди“ била касната од куче-
скитник во пределот на левата нога.

Превземено од:

Поврзани вести

Нормализиран сообраќајот на патот Македонска Каменица – Делчево

Трајче Гогов

Времето денес: Сончево со мала до умерена облачност.

Трајче Гогов

Јанева: СЈО ја исполни мисијата за која е формирано

Весна Крстева