fbpx
Image default
Видео

Видео: Почитување за учителот

Кога пилотот од видеото дознава дека неговиот учител е еден од патниците, не пропушта можност да го поздрави и да му се заблагодари во знак на почит. Замислете колку тоа нему му значи.


Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
или бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
или пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Стадион на Канал 77 – 11.08.2018

Трајче Гогов

Стадион на Канал 77 – 17.03.2018

Трајче Гогов

Стадион на Канал 77 – 02.12.2017

Трајче Гогов