fbpx
Image default
Видео

Видео: Добрината со добрина се враќа

Видеото во прилог ќе ве потсети колку е важно да си човек, но и за тоа дека добрината со добрина се враќа, а живототот е круг.


Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
или бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
или пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Интервју со Дејзи – Џез Рок Фестивал

Кире

ВИДЕО: Како изгледа звукот?

Кире

Видео: Сте биле ли некогаш гладни со денови?