Image default
Видео

Видео: Она кога си посебно горд на постигнатото

Сите на различен начин знаеме да покажеме задоволство за добро завршена работа. Некои тоа го прават повеќе одчигледно, а други не. Реакцијата од видеото во прилог на пример, е незаборавна.Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Девојчето од Шведска ги стресе лидерите: Само зборувате за климата, а им ја крадете иднината на децата (видео)

Кире Андонов

Вера Љубојна: Се радуваме на новиот почеток и се бориме со загадениот воздух (ВИДЕО)

Емилија Бунтеска Нацоска

Стадион на Канал 77 – 08.07.2017

Трајче Гогов

Стадион на Канал 77 – 15.04.2017

Трајче Гогов

Кинезите изградија пруга која поминува низ станбена зграда, станарите не се бунат бидејки возот по нешто е специјален (Видео)

Видео: Кога едвај чекаш да дојде петок, ама ќе се сетиш дека е среда

Емилија Бунтеска Нацоска