Image default
Вести Македонија

Пронајденo е тело на 26 годишник во Неготино

На 13.09.2018 година околу 19.00 часот во Полициската станица Неготино, од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“  од родителите бил пронајден починат  М.Т. (26).

Увид на местото извршиле Јавен обвинител и екипа од Полициската станица Неготино. По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција.

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

(видео)Македонските „Тигри“ најдобри во боево гаѓање од 39 светски екипи

Весна Коловска

Унгарскиот владин портпарол не може да потврди или да одрече дали Груевски е во Будимпешта

Трајче Гогов

На Табановце приведен албански државјанин со фалсификуван пасош

Габриела Додевска

Кривични пријави за три бугарски државјанки за кражба на пари

Трајче Гогов

Војниците со 45 години ќе може да се вработат во АРМ како цивили без конкурс

Трајче Гогов

Три жени сериозно повредени откако биле прободени со нож во Нирнберг

Трајче Гогов