Image default
Вести Македонија

Пронајденo е тело на 26 годишник во Неготино

На 13.09.2018 година околу 19.00 часот во Полициската станица Неготино, од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“  од родителите бил пронајден починат  М.Т. (26).

Зегин

Увид на местото извршиле Јавен обвинител и екипа од Полициската станица Неготино. По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција.

Зегин

Преземено од: МВР Билтен

Поврзани вести

Исклучени 57 возачи од сообраќај вчера во Скопје

Објавен повторениот повик за субвенции на евтини авиолинии

Коалите за три децении може да исчезнат од делови на Австралија

Дафинка Печорова