Image default
Забава

15 познати татковци што ги освоија социјалните мрежи

Овие татковци имаат време за се.Тие не се само познати личности, со успешна кариера туку и  грижливи татковци и фамилијарни мажи.Погледнете ги сликите,ке ви се стопи срцето.

Зегин
  1. Дејвид Бекам напишал  „Зајдисонце со моите убави момци“ .Тој е татко на 3 момчиња и 1 девојче

Зегин

 

2. Џастин Тимберлејк-„Последните 3 години ми донесоа радост што досега ја немам осетено“

3.Џими Фалон

 

View this post on Instagram

 

This is just the beginning. #MarchForOurLives D.C.

A post shared by Jimmy Fallon (@jimmyfallon) on

4.Адам Левин е татко на две деца.

 

View this post on Instagram

 

You and me baby…

A post shared by Adam Levine (@adamlevine) on

5.Џон Леџенд

 

View this post on Instagram

 

Babies in Bali

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

6.Керката на Патон Освалт навистина личи на него.

 

View this post on Instagram

 

What’d you guys do yesterday? (Photo @jeffvespa)

A post shared by Patton Oswalt (@balvenieboy) on

7.Вил Смит-Секогас е бил добар татко на две деца.

 

View this post on Instagram

 

Just finished shooting @GeminiManMovie for 5 Months… Knocked Out the #WorldCup… Family Vacation Begins TODAY!

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

8.Тие се легенди и многумина во светот се љубоморни.Бијонсе и Џеј Зи

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

9.ДЈ Калед е горд што е татко

 

View this post on Instagram

 

FATHER OF ASAHD @asahdkhaled

A post shared by DJ KHALED (@djkhaled) on

10.„Не сум сигурен што ме направи погорд: Кога Џек инсистираше да ја држе рибата сам, или кога ја проба неприготвена“.Крис Прат

11.„Едноставно ве сакам повеќе од самиот живот“.Одличниот Џејсон Момоа

12.Шакира треба да е најсрекната жена на светот.Жерар Пике не е само добар сопруг ,туку и одличен татко.

 

View this post on Instagram

 

Daddy-Sasha time!

A post shared by Gerard Piqué (@3gerardpique) on

13.„Рај…“ Вин Дизел го освои интернетот

 

View this post on Instagram

 

Heaven… All love…

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

14.Крис Хемсворт

 

View this post on Instagram

 

On the hunt for some barrels with my little surf coach 🤙🤙 thanks for the photo @lukemun

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on

15.Двејн Џонсон

Поврзани вести

Се’ за храна: Намирници за подобар тен и поубава кожа во лето

Дафинка Печорова

Ципрас до штотуку венчан пар: Младоженецу, внимавај што ветуваш

ВИДЕО: Имитација на денот