Image default
Забава

15 познати татковци што ги освоија социјалните мрежи

Овие татковци имаат време за се.Тие не се само познати личности, со успешна кариера туку и  грижливи татковци и фамилијарни мажи.Погледнете ги сликите,ке ви се стопи срцето.

  1. Дејвид Бекам напишал  „Зајдисонце со моите убави момци“ .Тој е татко на 3 момчиња и 1 девојче

 

2. Џастин Тимберлејк-„Последните 3 години ми донесоа радост што досега ја немам осетено“

3.Џими Фалон

 

View this post on Instagram

 

This is just the beginning. #MarchForOurLives D.C.

A post shared by Jimmy Fallon (@jimmyfallon) on

4.Адам Левин е татко на две деца.

 

View this post on Instagram

 

You and me baby…

A post shared by Adam Levine (@adamlevine) on

5.Џон Леџенд

 

View this post on Instagram

 

Babies in Bali

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

6.Керката на Патон Освалт навистина личи на него.

 

View this post on Instagram

 

What’d you guys do yesterday? (Photo @jeffvespa)

A post shared by Patton Oswalt (@balvenieboy) on

7.Вил Смит-Секогас е бил добар татко на две деца.

 

View this post on Instagram

 

Just finished shooting @GeminiManMovie for 5 Months… Knocked Out the #WorldCup… Family Vacation Begins TODAY!

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

8.Тие се легенди и многумина во светот се љубоморни.Бијонсе и Џеј Зи

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

9.ДЈ Калед е горд што е татко

 

View this post on Instagram

 

FATHER OF ASAHD @asahdkhaled

A post shared by DJ KHALED (@djkhaled) on

10.„Не сум сигурен што ме направи погорд: Кога Џек инсистираше да ја држе рибата сам, или кога ја проба неприготвена“.Крис Прат

11.„Едноставно ве сакам повеќе од самиот живот“.Одличниот Џејсон Момоа

12.Шакира треба да е најсрекната жена на светот.Жерар Пике не е само добар сопруг ,туку и одличен татко.

 

View this post on Instagram

 

Daddy-Sasha time!

A post shared by Gerard Piqué (@3gerardpique) on

13.„Рај…“ Вин Дизел го освои интернетот

 

View this post on Instagram

 

Heaven… All love…

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

14.Крис Хемсворт

 

View this post on Instagram

 

On the hunt for some barrels with my little surf coach 🤙🤙 thanks for the photo @lukemun

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on

15.Двејн Џонсон

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

ФОТО: Какви елки имаат славните

Емилија Бунтеска Нацоска

Фото: Ќерката на Трамп во прегратка со милијардер од Нигерија, земја која Трамп ја нарекол „недојдија“

Трајче Гогов

Најмалиот град во светот населен само со еден жител

Трајче Гогов

Нигеријка за прв прв пат мајка на 65 години

Весна Крстева

На интернет во една минута се троши милион долари

Весна Коловска

Нов славен пар на повидок