Image default
Видео

Чудно суштество фатено на камера во Русија (видео)

Руски истражувач, кој претпочита да остане анонимен, снимил трол, или нешто налик на тоа, за време на прошетка во шума во Русија.

Патешественикот тврди дека, иако посетил многу планини, никогаш не сретнал такво суштество. На видеото, тоа се крие зад дрво, има кафеaва кожа на главата и бели очи.

Човекот вели дека не се исплашил, но избегал зашто претпоставил дека во близина има и други единки од овој вид, што може и да не се пријателски настроени кон луѓе. си/паг/13:30

###

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
или бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
или пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

ВИДЕО: Амедовски за 12 секунди го нокаутира противникот

Трајче Гогов

Видео: Јакна може да се облече и на позабавен начин

Стадион на Канал 77 – 24.06.2017

Трајче Гогов