fbpx
Image default
Видео

Видео: Инспирација и мотивација на денот

Кога ќе ја прегледате рекламата со NFL играчот Колин Каперник, можеби за кусо ќе подзастанете и ќе размислите малку подлабоко на тема инспирација и мотивација. Вреди да се погледне!

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
или бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
или пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

ВИДЕО: Англија го победи Тунис во судиското продолжение

Трајче Гогов

Ноќен Експрес || Големиот брат од нашата улица – 16.11.2016

Трајче Гогов

Интервју со Дејзи – Џез Рок Фестивал

Кире