Image default
Видео

Видео: Пица на повидок

Оние кои се љубители на пица, сигурно ќе го разберат кучево. Реакцијата е бесценета.


Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Стадион на Канал 77 – 15.10.2016

Трајче Гогов

Видео: Летно разладување во стилот на Рамбо

Урнебесен автогол беше постигнат во Словенија (Видео)

Кире Андонов