Image default
Видео

Видео: Некој има страв од здрава храна

Сите имаме своја омилена храна, но и таква која баш и не ни е по мерак. Па така и кучето од видеото. Сепак, да се држиме до здравите навики.Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Алекс Дизајн на Саем за мебел 2017

Трајче Гогов

Стадион на Канал 77 – 25.03.2017

Трајче Гогов

Ноќен Експрес || Игри на среќа – 14.09.2016

Трајче Гогов