Image default
Забава

Најсексипилната баба на светот е само 35 години

Кери Хилтон потрошила 13.000 фунти на естетска хирургија, а нејзината ќерка Кларис (17) неодамна родила девојче по име Џесика. Кери Хилтон има 35 години и неодамна стана баба, но сепак тоа не ја спречува да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Зегин

Кери има илијадници следбеници на социјалните мрежи и мора да се бори против многубројните понуди за брак кои ѝ пристигнуваат од целиот свет.

Зегин

Таа исто така тренира и кик бокс и има црн појас, па ја претставувала Англија шест пати на натпревари, а често можеме да погледнеме и фотографии од истите случувања.

 

Just hanging around in the dongen

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on


Поврзани вести

Скелет на диносаурус продаден на аукција за над два милиона евра

Трајче Гогов

“Уапсиле” гневен лебед поради застој во сообраќајот

Трајче Гогов

Како правилно да ја исперете перницата за спиење?

Дафинка Печорова