Image default
Забава

Голи Руски манекенки обоени во боите на земјите учеснички на претстојниот Мундијал во Русија

Компанија од Колумбија која се занимава со боење на тело, ангажираше манекенки кој ги обои во обележјата на сите земји кои ќе настапат на првенството во Русија. Проектот започнал во јануари кога го објавил првиот оглас за манекенки, а во мај започнал да ги објавува фотографиите од манекенките во различни обоени дресови.

Зегин

Колумбија својот прв натпревар го игра портив Јапонија на 19 јуни. Уживајте!

Зегин

Поврзани вести

Се вљубил на прв поглед, му го дала бројот, а потоа му го украле телефонот

Дафинка Печорова

Сталоне и Шварценегер настрадаа од полицајците пред Собрание ФОТО

Ќерката на Гвинет Полтроу е како копија на мајка си