fbpx
Image default
Видео

Видео: Летно разладување на бебешки начин

Некогаш треба да се биде креативен кога станува збор за разладување во топлите летни денови. А некогаш, само свој. Инспирацијата е во прилог.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
или бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
или пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Стадион на Канал 77 – 16.12.2017

Трајче Гогов

Подгответе се за лето 2019 – ЕЛС Венерас со нови интересни можности за студентите

Кире

Видео: Како се прават различните форми на тестенини