Image default
Видео Забава

Видео: Летно разладување во стилот на Рамбо

Во топлите летни денови кои доаѓаат, посебно оние кои се чинат здодевни, ќе добијат филмска нота ако се инпирирате од видеото во прилог. Секако, задолжително е да имате многу стар и скоро неупотреблив вентилатор за ефектот да биде автентичен.

 

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Сакаше да му избега на полицаецот кој му пишуваше казна -тоа му беше многу голема грешка!

Трајче Гогов

Што бараат работодавците од своите вработени?

Направи сам: Кандирани бадеми

Емилија Бунтеска Нацоска