ММС

Објавено на: 02/10/21 11:34 AM

Со гаќи, како да е без нив – Голотијата на Карлеуша нема граници

Српската пејачка Јелена Карлеуша секојдневно на својот Инстаграм профил споделува фотографии на кои е полугола. Вчера, повторно ја шокираше јавноста со нови, каде е облечена ама како да не е. Во гаќи ама како да е без нив и собра над 100.000 лајкови.

Со оглед на тоа што Карлеуша сето ова го прави за да ја задоволи јавноста, целта е постигната.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.