ММС

Објавено на: 02/10/21 11:00 AM

Распамети Рада со нејзиното ултра кратко фустанче – среде емисија ја покажа својата интима

Пејачката Рада Манолјовиќ беше гостинка кај Огнен Амиџиќ, а за таа прилика облече кратко бело фустанче, а сите во судиото искоментираа дека изгледа преубаво.

Огнен од неа побара да стане, а во таа прилика Рада и се ѕирнаа гаќичките.

Камерите и го фатија меѓуножјето, а Рада во таа прилика ги покажа и долгите нозе кого никого не оставија рамнодушни.

– Не обрнував внимание на короната, а во јуни ми почина личност која по мајка ми беше една од најважните жени во мојот живот. Поради тоа бев четри месеци во депресија и ништо не ми се работеше. Короната ми послужи да ги преболам сите лоши случувања во животот, истакнала пејачката и додала дека периодот по смртта на нејзината мајка поради работата не можела да ја оплака како што треба.

– Кога почина мајка ми морав веднаш после тоа да работам за да заработам, н си ја оплакав мајка ми, морав веднаш да се вратам на нормалниот живоѕ, рекла пејачката за емисијата Амиџиќ шоу.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.