ММС

Објавено на: 02/9/21 10:24 PM

Голи слики и видео од Дара Бубамара завршиле на порно сајт

Пејачката Дара Бубамара пред неколку години заврши гола на сите насловни страници на српските медиуми!

 

Тогаш од нејзиниот телефон беа украдени експлицитни фотографии, што не можеше да се каже и за клипот со сексуалното помагало што таа случајно го објави неколку години подоцна. Притиснала погрешно копче и завршила во живо, а сега некој ги собрал сите нејзини голи слики и снимки и ги објавил на порно страница.

На популарната страница, под наслов „порно клипови на српска милфица“, можете да се види токму тоа видео, но и многу голи слики. Некои од нив се стари, што „процуриле“, но има и такви каде  се гледа Дара под туш, само во долниот дел од костимот за капење, но и оние каде што е снимена во бањата.

Покрај скриншотовите со непристојни снимки, има и слики од пред неколку години од сторито на Дара.

Извор и фото: mondo.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.