ММС

Објавено на: 02/9/21 11:01 AM

Српска дизајнерка ја облекува мајката на Ким Кардашијан, а таа јавно и се заблагодари

Малкумина знаат дека позади профилот „stylebynini“ кого го следат и некои познати светски ѕвезди и јавни личности како Крис Џенер, Ева Лонгорија и други, се „крие“ Србинката Нина Паниќ, на чиј профил може да се види многу елеганција.

Нејзините објави сега се најдоа и на Инстаграм профилот на најпознатата мама во шоубизнисот, Крис Џенер, која јавно и се заблагодари.

-Во чест на 20. сезона на „Keeping Up With Kardashian“, која завршува, Нина Паниќ состави некои од моите омилени комбинации, напиша Крис на Инстаграм и објавила како носи една од креациите на Паниќ.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.