ММС

Објавено на: 02/8/21 11:51 AM

Тој гол, а таа секси – Почна славењето на љубовта во домот на Сека Алексиќ

Љубовната треска не ги одмина популарната српска пејачка Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко Пиљикиќ. Тие често знаат да ја покаѓат својата љубов и без повод, како и на јавјоста да им ја откријат семејната идила во која живеат со дсвоите две деца, но сега се одлучија да ја слават љубовта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)


На својот Инстаграм профил Сека објави фотографија, каде Вељко е гол, покажувајки го спортското тело и тетоважи, а таа во жолт секси фустан.

 

-Го славиме месецот на вино и љубов. Свети Трифун и Свети Валентин се денови кога ја дарувате личноста која ја сакате. Препуштете се на магијата на најљубовниот месец и најчлистите чувства искаѓжете ги со знак на внимание, напиша Сека под фотографијата и собра илјадници лајкови.

Фото: srbija24.com


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.