ММС

Објавено на: 02/6/21 8:08 PM

Селма Хајек ги заинтригира обожавателите со необични тетоважи над градите

Актерката Селма Хајек објави нова фотографија на Инстаграм откривајќи дека има две нови тетоважи над градите, на изненадување на нејзините обожаватели. Тие веднаш се запрашаа дали тетоважите се вистински или не, а актерката не ги држеше долго во неизвесност, туку објасни дека се работи за фотографија направена за време на снимањето на филмот The Bliss.

Селма очигледно пронашла одличен начин за промоција на новиот филм, бидејќи фотографијата ја „лајкнаа“ скоро 900 000 луѓе.

 

Извор: nova.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.