ММС

Објавено на: 02/6/21 5:57 PM

Мојот сопруг влијаеше на тоа почесто да го покажувам деколтето, призна голферката Пејџ Спиранац

Американската голферка, Пејџ Спиранац важи за една од најатрактивните спортистки на светот. Таа често објавува провокативни фотографии на Инстаграм, а неодамна стави крај на професионалното играње голф, откако се омажи со својот личен тренер, Стив Тинок.

„Го запознав на почетокот на кариерата. Многу работи поминавме заедно и добро се разбираме“, изјави Пејџ па откри дека и’ дал необичен совет.

„Еднаш ме советуваше почесто да го покажувам деколтето“, истакна спортистката.

Токму поради деколтето таа е особено позната, а тоа дополнително и’ помогна да стекне голема популарност.

 

Извор:  alo.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.