ММС

Објавено на: 02/6/21 12:06 PM

Ивановска во „Стадион“: Немам никакви приватни релации ни со Шекеринска ни со Заев

Не сум била школска другарка со Шекеринска, а немам ни посебни релации ни со неа ни со Заев, одговори претседателката на ДКСК Билјана Ивановска во денешната емисија „Стадион“ на „Канал 77“, откако беше прашана колку навистина е блиска со Радмила Шекеринска.

– Јас немам никакви релации, ниту со Заев ниту со Шекеринска. Службено – да, но приватно, повторувам, немам никакви релации – рече Ивановска.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.