ММС

Објавено на: 02/6/21 4:30 PM

Што се крие зад гламурозните фотографии на сестрите Кардашијанс: Тајни, измами, скандали

Она што сите го гледаат на социјалните мрежи и Инстаграм на профилите на познатите сестри е гламур, убавина, богатство… Но, вистината е сосема поинаква.

Сестрите Кардашијанс имаа голем проблем: каде да најдат рајско место на кое ќе направат нови фотографии за социјалните мрежи. Каде можат да одат Кардашијанки, а веќе да не биле таму?

Изборот се бахамските острови Туркс и Каикос. Ги спакувале многубројните деца и фотографи, шминкерки и фризери и заминале во рајот. Таму ги дочекала совршена песочна плажа, сонце и слобода.

Веднаш почнале со прикачување на фотографии на социјалните мрежи, а на нив веднаш илјадници лајкови. Резултатот од тоа: милиони на сметките на Кардашијан.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Извор: Курур.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.