ММС

Објавено на: 02/5/21 8:48 PM

„Таа е убава, но користољубива и многу злобна жена“ – Ана Бекута мета на социјалните мрежи

 

Фолк пејачката Ана Бекута покажа како реагира на негативите коментари во свој стил

Еден од омилените влијателни твитерџии ја коментираше Ана Бекута:

– Морам да го срушам снешкото мислам дека Ана Бекута не е таква царица како што ја правите, но секоја чест како умее убаво да почувствува кога треба нешто да каже или да направи. Мислам дека е користољубива убава жена која инаку е многу злобна ахаха и имам и докази за ова, но друг пат ме мрзи да пишувам, стои во објавата на социјалната мрежа Твитер.

На овие прозивки Бекута изреагира на свој начин:

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.