ММС

Објавено на: 02/4/21 12:16 PM

(Видео) Карлеуша без гаќи на снимање

Ќе ви го дадам тоа што го сакате, кога ќе ми го дадете тоа што го заслужувам. Сои ваква порака Јелека Карлеуша ги објави фотографиите на Инстаграм, кога се појави на  снимањето на шоуто „Ѕвездите на гранд“.

 

Карлеуша скоро секој ден објавува профокативни фотографии, но овој пат отиде дотаму што со асиметричниот жолт фустан покажа дека не носи гаќи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)


 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.