ММС

Објавено на: 02/4/21 10:39 AM

Професор пријавен дека допирал ученик во скопско училиште

Во СВР Скопје на 2-ри февруари било пријавено дека во скопско училиште, ученик бил допиран по телото од страна професор. Од МВР информираат дека за овој случај се преземаат мерки за негово расчистување.

19 – годишник од Скопје во 13 часот и 30 минути на 2 -ри февруари во СВР Скопје пријавил дека околу 9 часот во училница од училиште во Скопје, бил допиран од професор.

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.