(Видео) Брена по шминки на пазар
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/14/21 8:51 AM

(Видео) Брена по шминки на пазар

Фолк ѕвездата Лепа Брена (60)  се прикажува како вистинска жена од народот, па како што се гледа од и видео снимките на емисијата „Папарацо лов“,  таа купува на пазар, како и секој нормлен човек.

Брена на пазар не само што купувала овошје и зеленчук, туку и шминка.  Кој вели дека познатите купуваат само скапи работи.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7