ММС

Објавено на: 01/9/21 7:22 PM

Во прекин сообраќајот на магистралниот пат А4 Струмица-Радовиш поради сообраќајка

Сообраќајот на магистралниот пат А4 Струмица-Радовиш е во прекин поради сообраќајна несреќа, соопшти вечерва Автомото сојузот.

Сообраќајот, како што посочуваат од АМСМ, ќе се пренасочува по стариот пат.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.