ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/31/20 11:56 PM

(Видео) Во центарот на Скопје, како да не е Нова Година

Скопје тивко и мирно ја поминува новогодишната ноќ. Плоштадот полупразен, луѓе се шетаат како да е било која друга ноќ..

Погледнете ги видеата..


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1