ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/30/20 12:13 PM

Скопјанка испаднала од автобус на Партизанска и тешко се повредила

Вчера во 17.20 часот било пријавено дека на бул.„Партизански одреди“, во близина на мост „Обединети Нации“, Т.Ј. од Скопје, додека се превезувала во автобус „ман“, управуван од С.Т.(49) од Скопје, паднала и се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Градската општа болница „8 Септември“.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

Фото: Град Скопје


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1