ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/28/20 8:53 PM

Видео: „Родена за грев“ е најновиот хит на Тони Шоу

„Родена за грев“ е името на најновата тема што на домашната музичка сцена ја пласираше пејачот, Тони Шоу кој ги создаде музиката и текстот. Аранжманот е на Саше Младеновски.

Оваа песна доби и свој видео запис во кој учествуваше моделот, Оливиа Ѓорѓиевска.

Спотот е снимен на две локации во Скопје.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1