ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/27/20 7:04 PM

Маж исчезнал додека со џип се обидувал да помине надојдена река во демиркаписко Дрен

Маж исчезнал додека со џип се обидувал да помине надојдена река во демиркаписко Дрен, а по него се трага, потврди за МИА Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.
Тој не можеше засега да даде повеќе детали, само кусо посочи дека полиција и јавен обвинител биле на лице место.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1