ММС

Објавено на: 12/22/20 7:36 PM

Преубаво ти стои – Лепа Брена се почасти со нова фризура и сите ја пофалија

 

Фолк ѕвездата Лепа Брена реши пред крај на годината да направи промена на личниот изглед. И како и секоја жена, најпрво ја смени фризурата. Таа никогаш немала пократка коса и откако се пофали на Инстаграм, доби многу пофални зборови од нејзините обожаватели.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.