Актерката Силвија Стојановска хоспитализирана
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/20/20 9:13 PM

Актерката Силвија Стојановска хоспитализирана

Пред два дена актерката Силвија Стојановска била итно хоспитализирана поради компликации со абдоменот. Семејството на Стојановска ја потврди информацијата за „Женски магазин“.

Најблиските на актерката велат дека таа за влакно избегнала операција и во моментов нејзината состојба е подобрена. Таа беше приведена минатата година, поради сомнеж дека била дел од мрежа за шверц со дрога.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7