ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/12/20 8:08 PM

Моја најсакана мајчице, моја срно, љубовта е лек за се- Пејачот Божо Вречо со емотивна порака за поддршка на маја си

Популарниот балкански пејач Божо Вречо на својот  Инстаграм профил испрати многу емотивна порака за поддршка на неговата мајка, која овој месец ќе се оперира. Вака Вречо ја изрази својата љубов и внимание што сака да и ги пружи за време на операцијата.

https://www.instagram.com/p/CIqmxbflqrr/?utm_source=ig_embed

-Ја сакам мојата срна,  ја чувам и и ја мирисам на душа. Операцијата е овој месец, околу првиот Божиќ што доаѓа, а ние, сме храбри и одиме заедно, рака под рака низ сè, љубовта што ја добива е најголемиот лек, мојата најсакана мајчица! Ви благодарам на сите, драги мои, за бескрајната љубов и внимание што ги испраќате – напиша Вречо во својата порака.

Фото: srbijadanas.com


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1