По втор пат стана мајка: Се породи пејачката Ана Севиќ
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/11/20 5:33 PM

По втор пат стана мајка: Се породи пејачката Ана Севиќ

Пејачката, Ана Севиќ која беше во брак со Дарко Лазиќ се породи и донесе на свет уште едно девојче. Ана ја има ќерката Лорена (6) што ја доби од првиот брак со пејачот Дарко Лазиќ, а сега доби уште една наследничка со избраникот Даниел Недељковиќ.

Се’ поминало во најдобар ред и веќе се подготвува славењето.

 

Извор:  nova.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7