ММС

Објавено на: 12/3/20 5:46 PM

(ФОТО) „Визионерките“ на Кајние Вест потсмев на социјалните мрежи

Раперот Кајние Вест постигна значителен успех со своите модни парчиња. Тој дури успеа да излезе од огромни долгови и според денешните пишувања на Форбс, неговото богатство се проценува на 1,3 милијарди долари.

Сепак, минатата година, раперот ги претстави своите „визионерски“ обувки за трчање, кои чинеа 400 долари, а „патиките“ веднаш наидоа на остри коментари од луѓето на социјалните мрежи.

Кајние, сепак, не застана тука. После тоа, тој заедно со неговата сопруга Ким Кардашијан започнаа да промовираа влечки, што предизвика само лавина коментари и ги натера луѓето да се шегуваат со нив.

Преземено од: https://nova.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.