ММС

Објавено на: 11/26/20 10:58 PM

За три години со 300 љубовници го изневерила мажот, но шокот не е само сексот

Шокантна семејна приказна  долета од кинескиот главен град Пекинг. Во срцето на она што се случи е Џанг, мајка на две деца, а повеќето нејзини познаници сметаа дека е среќно омажена.

Се испостави дека од 2017 година, жената го изневерила својот сопруг со над 300 љубовници. Таа самата си признала за тоа. Таа тврди дека првично започнала авантури затоа што нејзиниот сопруг постојано работел а на неа и и станало досадно и и требал секс, не само да се грижи за децата и домаќинството.

Но, шокантното неверство не завршува тука. Се покажа дека со подли измами Џанг успеала да профитира со над 400.000 јуани (што е нешто повеќе од 50.000 евра) од нејзините љуовници.

Така, прво Џанг го изневерила сопругот само за секс, но потоа решила да започне да ги изневерува наивните луѓе со кои спиела и да им бара пари. Таа се преправала дека е самохрана мајка на две болни деца, која била должна за лекувањето и живеела во изнајмена куќа, едвај врзувајќи крај со крај. Поради срцепарателната приказна, но и поради сексот, нејзините љубовници преведувале месечна алиментација и и давале пари рачно.

Сето тоа траело три години, додека овој октомври еден од мажите решил да побара повеќе информации за жената за да и помогне, но ја открил нејзината измамничка шема и фактот дека била во брак.

Џанг подоцна била предаден на полицијата. Се покажало дека семејството на измамничката немало поим за нејзините криминални махинации. Нејзиниот сопруг не само што бил шокиран од измамата, туку и од големиот број мажи со кои сопругата го изневерила.

По апсењето, Џанг им признала на униформираните мажи дека ги потрошила сите пари што ги добила од своите љубовници на коцкање преку Интернет. Случајот се испитува. На Џанг  и се заканува осум години затвор и парична казна од 40.000 јуани (нешто повеќе од 5.000 евра).

Извор: јената.блитз.бг


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.