ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/25/20 8:12 AM

Утрово во Берово -9, Струмица -6, Битола -5, Скопје, Штип, Тетово, Прилеп -4…

Најниската утринска температура и денес е измерена во Берово – минус 9 степени

.Во Струмица, според УХМР, се измерени -6, -5 Битола, -4 Mаврово, Тетово, Скопје-З.Рид, Прилеп, Штип, Демир Капија, -3 Крива Паланка, -2 Претор. -1 Охрид, 0 Претор, 3 Гевгелија…


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1